Stałymi elementami akcesoriów fetyszowych i BDSM są różne kajdanki, sznury czy też pasy do krępowania. Jest to najszersza kategoria produktów, w której można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie ograniczyć mobilność.

Koniec z rutyną

Kto nie marzył o całkowitym poddaniu się władzy swojemu partnerowi lub odwrotnie, o uzyskaniu absolutnej kontroli nad ciałem drugiego? Nawet zwykłe kajdanki znacznie poszerzają gamę gier miłosnych, a jeśli kupisz kolejną stylową maskę i inne atrybuty gier fabularnych, na zawsze zapomnisz o rutynie. Akcesoria BDSM to kajdanki z rozrzutnikiem stóp i zaciski do ramion z wahaczem. Pozwalają nie tylko ograniczyć mobilność partnera, ale także pozostawić go w pozycji dogodnej do seksu. Partner nie będzie mógł poruszać nogami, a także chować się lub opierać się rękami, co daje pełną moc seksualną nad jego ciałem. Istnieją również specjalne kajdanki do mocowania partnera do drzwi lub innych przedmiotów wewnętrznych, co zapewnia różnorodność nie tylko w otoczeniu miłosnej zabawy, ale także w możliwych pozach seksualnych. Dla miłośników eksperymentowania w tym kierunku zaprojektowano huśtawkę na seks lub huśtawkę miłosną. To niesamowity wynalazek branży seksualnej, który pozwala cieszyć się seksem w niedostępnych wcześniej pozycjach. Sex swing wspiera ciało na wadze, co pozwala nie tylko czuć się w zerowej grawitacji, ale także zwiększa możliwą amplitudę oscylacji. Ponadto partnerzy wkładają minimum wysiłku w poruszanie się i utrzymanie pożądanej pozycji, co pozwala im uprawiać słodki seks w nietypowych pozycjach przez nieskończenie długi czas.

Dla kogo zabawki?

Unieruchomienie partnera w odpowiedniej pozycji za pomocą takich urządzeń jest łatwe, wygodne i, co najważniejsze, bezpieczne. Szczególnie popularne są różne kajdanki do łączenia rąk i nóg, które pozwalają mocować ręce kostkami lub nadgarstkami biodrami. Aby kupić kajdanki, sznury lub inne urządzenia, nie musisz być wyrafinowanym praktykiem BDSM. Ten wspaniały i niesamowicie ekscytujący produkt jest odpowiedni dla każdego, kto chce uzyskać nowe doznania seksualne z odrobiną ekstremum. Początkującym spodoba się skóra, tkanina i taśma klejąca. Nie uszkadzają nadgarstków, ale przy intensywnych ruchach można je odpiąć, ponieważ większość jest zapinana na rzep. Fizyczny wpływ na partnera jest bardzo odpowiedzialnym krokiem. Ważne jest kontrolowanie tego, co się dzieje, unikanie obrażeń fizycznych i psychicznych. Dlatego istnieją zasady, których należy ściśle przestrzegać.