Zabawy oparte na dynamice dominacji i uległości zyskują sobie coraz więcej fanów, stając się przyjemnym wzbogaceniem życia seksualnego. Ogromną rolę odgrywają tu gadżety i akcesoria, które podkręcają namiętną atmosferę. Miłośników takich igraszek na pewno ucieszą zabawki erotyczne UPKO, marki dostarczającej wysokiej jakości gadżety, wykonane ze skóry i wykończone 24-karatowym złotem. Niezwykle eleganckie, pobudzające wyobraźnię i sprawiające, że każda kobieta poczuje się pożądana, piękna oraz… niegrzeczna. Kolekcja UPKO to prawdziwa uczta dla oczu i zmysłów – znajdziesz w niej m.in. przepiękny, kobiecy knebel z różą, seksowną skórzaną bieliznę, różnorodny wybór pejczy i pacek, kajdanki, smycze i chokery. Wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły i zamiłowaniem do wyrafinowanego designu. Wisienką na torcie jest cała walizka pełna gadżetów UPKO, w której znajdziesz wszystko, czego do efektywnej (i efektownej!) sesji dominacji i uległości potrzeba. To idealny prezent – tak dla bliskiej osoby, jak i dla pary oraz… samej siebie. Możesz kupić ją pustą i wypełnić zabawkami (UPKO lub innych marek) według uznania, możesz też zaopatrzyć się w wersję wypełnioną po brzegi produktami tej firmy. Wybór należy do Ciebie!

Gadżety UPKO, czyli włoska skóra i najwyższa jakość

Marka UPKO postawiła sobie na cel wprowadzenie na rynek eleganckich, niezwykle ekskluzywnych akcesoriów do BDSM. Przepięknie wykonane, łączą ze sobą stylistykę dominacji i uległości z romantycznym sznytem, co sprawia, że trudno oderwać od nich oczy. Produkty UPKO to wyrafinowana skórzana bielizna, skórzane gadżety oraz całe, kompleksowe zestawy akcesoriów. Ich twórcy skupiają się na połączeniu najwyższej jakości surowców i doskonałego wykonania z perfekcyjną wręcz stroną wizualną. Do produkcji zabawek erotycznych UPKO używana jest włoska skóra od najbardziej uznanych producentów, zaopatrujących m.in. domy mody – w tym takie tuzy, jak słynna marka Givenchy. Również w elementach stalowych UPKO stawia na najlepszych: ich jakość porównać można do toreb i walizek luksusowych marek. Nie dość, że wyglądają niesamowicie, to jeszcze galwanizuje się je 24-karatowym złotem! Wszystkie inne części zabawek UPKO wyprodukowano z bezpiecznego dla ciała silikonu. Czy można sobie wyobrazić coś bardziej luksusowego?

Marka UPKO – elegancja, luksus i zachwycający design

Niezależnie od tego, czy wpadnie Ci w oko skórzany pejcz ozdobiony metalowymi wstawkami, eleganckie kajdanki czy stylowa smyczka, zabawki erotyczne UPKO bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania. Cieszą nie tylko oko, ale i dostarczają niesamowitych doznań: najwyższej jakości włoska skóra, połączona z 24-karatowym złotem i przemyślanym designem… Czego chcieć więcej? Gadżety tego typu nie muszą być surowe czy mało eleganckie, wręcz przeciwnie – mogą być małymi dziełami sztuki. Zresztą, wystarczy tylko jeden rzut oka i wiadomo już, że w przypadku UPKO mamy do czynienia z marką luksusową, gwarantującą luksusowe doznania. Nie tylko wykonanie samych akcesoriów jest perfekcyjne, warto bowiem podkreślić, iż opakowane są one równie estetycznie i, co ważne, dyskretnie i elegancko. Zapraszając do swojej sypialni (i nie tylko…) zabawki UPKO pożegnasz nudę, a powitasz ekscytację, przejmujące doznania oraz nutkę przepychu.