Lekceważona, często pomijana gra wstępna może być warunkiem udanego oraz satysfakcjonującego seksu. Model ten sprawdza się jeszcze lepiej tych związkach, które powoli zaczynają wpadać w rutynę, a seks przestał być tak bardzo ekscytujący, jak na początku znajomości.

Urozmaicenie gry wstępnej może zawierać specjalne techniki, a także odbywać się z wykorzystaniem szeregu akcesoriów erotycznych, które współcześnie bardzo łatwo kupić choćby za pośrednictwem Internetu lub w naszym sklepie erotycznym w Warszawie. Najpopularniejszym zabiegiem jest jednak masaż. Może on zostać wykonany nawet przez osobę niewprawioną w jego przeprowadzeniu, która nie ma szczególnych kompetencji w zakresie masowania. Wystarczy nam podstawowa wiedza na temat najbardziej erogennych stref na ciele mężczyzny i kobiety oraz odrobina olejku. Kolejnym krokiem jest delikatne masowanie ciała z wykorzystaniem rąk czy stóp.

Gra wstępna to także wykorzystanie możliwości, jakie daję nam miejsce uprawiania seksu. Nie chodzi tu tylko o stworzenie nastrojowego klimatu do miłości, przyciszenie muzyki, ściemnienie świateł czy rozstawienie świec. Do gry wstępnej doskonale nadaję się na przykład jedzenie, zwłaszcza jeśli są to lody lub bita śmietana. Słodkości te mogą zostać nałożone na szczególnie wrażliwe miejsca na ciele, co jest gwarantowanym sposobem na wzrastające podniecenie u obu stron eksperymentu.

Warto również wykorzystać wspominane już gadżety erotyczne. W sklepach z tego typu asortymentem możemy do woli przebierać w rozmaitych zabawkach, których jedynym celem jest uatrakcyjnienie zbliżenia. Mamy tam niewinne produkty w postaci przyrządów do masażu, a także wibratory czy środki pobudzające. Znajdziemy także zabawki, które mają nam służyć do praktykowania lekkich form dominacji. Odważniejsze osoby mogą też skorzystać z akcesoriów, które pozwalają na zamianę ról w sypialni. Dostępne są środki, których jedynym celem jest zamiana kobiety w mężczyznę lub sfeminizowanie pana. Wybór jest tutaj praktycznie nieograniczony, a jedyną granicą jest nasza fantazja i obopólna zgoda do realizowania swoich fetyszy czy potrzeb.