Reklamacje i zwroty

Warunki reklamacji i zwrotu

Jeżeli jakikolwiek zakupiony przez Państwa produkt przestał działać, lub jest uszkodzony i niezdatny do użytku, prosimy przejść poniżej do punktu 1. Reklamacje. Produkty wysyłane w ramach reklamacji muszą spełniać podstawowe wymogi higieniczne i być czyste. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające ze stosowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub instrukcją. Reklamacji nie podlegają również uszczerbki wynikające z naturalnego zużycia produktów podczas ich użytkowania (masturbatory, wibratory, skóry itp.)

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Jeśli chcą Państwo zwrócić zakupiony produkt zakupiony w drodze wysyłkowej, prosimy przejść poniżej do punktu 2. Zwroty. Do pełnowartościowego zwrotu kwoty zakupu, towar nie może nosić śladów użytkowania a w przypadku produktów intymnych (m.in. wibratory, kulki gejszy, korki analne, masturbatory itp.) plomby muszą pozostać nienaruszone.

1. REKLAMACJE
Dokumentem potwierdzającym gwarancję jest dokument sprzedaży, czyli paragon lub faktura. Okres gwarancyjny jest liczony od daty wystawienia takiego dokumentu. Jeśli mają Państwo problem z jakimkolwiek produktem zakupionym w naszym sklepie internetowym prosimy o odesłanie go na adres:
ORM TRADE Sp. z o.o.
Ul. Klimczaka 15/U10
02-797 Warszawa
info@parlamour.pl

Do paczki proszę dołączyć:
ksero paragonu lub faktury
wypełniony formularz reklamacji, który można pobrać poniżej
Prosimy o umieszczenie na formularzu swojego adresu e-mail – będą Państwo na bieżąco informowani o przyjęciu oraz statusie reklamacji. Ponadto, status informacji można uzyskać mailowo info@parlamour.pl

Pobierz formularz reklamacji

Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji reklamacji.

2. ZWROTY
Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.

Przypominamy, iż konsumentem zgodnie z art. 221 Kodeksu Cywilnego jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Jeśli więc Kupujący prowadzi działalność gospodarczą i jako dokument sprzedaży otrzymał fakturę, nie przysługuje mu możliwość zwrotu towaru.

Zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów, które są dostarczane w zapieczętowanych opakowaniach, które po otwarciu nie mogą być zwrócone i ponownie włączone do sprzedaży ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli plomby opakowania zostały naruszone. Produkty bez folii lub bez plomb nie podlegają zwrotowi.
Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz produktu od zwrócimy Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności – klient ponosi jedynie koszt odesłania towaru.
Prosimy o odpowiednie zapakowanie towaru, tak aby nie zniszczył się podczas dostawy i odesłanie go na adres sklepu stacjonarnego:
ORM TRADE Sp. z o.o.
Ul. Klimczaka 15/U10
02-797 Warszawa
info@parlamour.pl

Do paczki proszę dołączyć:
ksero paragonu
wypełniony formularz odstąpienia od umowy

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

Pieniądze za zwracany towar zostaną przelane w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do nas, na konto bankowe wskazane przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym.
Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji zwrotu.

Oświadczamy, że w przypadku reklamacji lub zwrotu nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

Nie odbieramy przesyłek kierowanych do Paczkomatów – paczki prosimy nadawać tylko i wyłącznie na wyżej wskazany adres (siedziba naszej firmy).

Plomby bezpieczeństwa i informację o zwrotach
Aby zapewnić naszym klientom 100% pewność, że nasze produkty są nowe, opakowania są zabezpieczone naszymi lub fabrycznymi plombami.
W zależności od produktu plomby mogą być przeźroczyste lub z tzw. hologramem. Ze względu na intymny charakter asortymentu, który oferujemy, chcemy zagwarantować każdemu konsumentowi, że nowy towar jest higienicznie czysty, i że to właśnie klient jest pierwszą osobą, która dotyka artykułu zakupionego w naszym sklepie.
Wszystko to aby zapewnić bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów.